Początki naszej działalności na rynku polskim sięgają roku 1995. Wówczas, pod firmą PPHU MAX, zaczęliśmy importować zapalniczki krzesiwowe. Wysoka jakość naszych produktów sprawiła, że w niedługim czasie zyskaliśmy szerokie grono zaufanych klientów. Wychodząc naprzeciw ich rosnącym potrzebom naszą ofertę rozszerzyliśmy o zapalniczki piezoelektryczne i zapalarki gazowe, a w ostatnich latach o świece i znicze diodowe.

W roku 2001 utworzyliśmy firmę siostrzaną i od tej pory znani jesteśmy również jako PPHU HITPOL.

W ciągu kilku lat naszej działalności stworzyliśmy silną pozycję na rynku polskim, a zapalniczki z naszym logo MAX – zastrzeżonym w krajach Unii Europejskiej - kojarzone są z wysoką jakością i bezpieczeństwem.

Dokładamy wielu starań, aby wszystkie oferowane przez nas wyroby były bezpieczne. Dlatego przed wprowadzeniem na rynek poddawane są one badaniom w Instytucie Nafty i Gazu w Krakowie, który wystawia Sprawozdanie z badań na zgodność z wymaganiami normy PN-EN ISO 9994:2006 i PN-EN 13869:2006 Dodatkowo jakość naszych produktów kontrolowana jest regularnie we własnym laboratorium.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dbać o zadowolenie naszych klientów z jakości towaru, różnorodności i atrakcyjności modeli oraz konkurencyjnych cen.

Poprzez sieć współpracujących z nami dystrybutorów zapewniamy profesjonalną obsługę oraz szybkie dostawy towaru za pośrednictwem firm spedycyjnych.

O naszej firmie

Marka MAX na rynku. Bliższe informacje o naszej działalności.

Hurt

Sprzedajemy nasze produkty wyłącznie w ilościach hurtowych.

Pomoc?

W przypadku pytań lub niejasności prosimy o kontakt z nami. Nasi handlowcy zapewnią wszelką pomoc.

Pracujemy

Zawsze jesteśmy do dyspozycji Klientów od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 16:00.

Oferta od nas?

Aby otrzymać ofertę prosimy o wysłanie formularza z zapytaniem ofertowym lub zdzwonić do nas.

Losowe produkty